Rozwijalnia Kobiet w Poznaniu 13.12

- Prowadzisz własny biznes?

- Szukasz motywacji do działania?

- Chcesz coś zmienić w swoim życiu?

- Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe?


Rozwijalnia to miejsce dla Ciebie!


Spotykamy się raz w miesiącu: motywujemy, inspirujemy, dzielimy się doświadczeniami związanymi z prowadzeniem własnej firmy, nawiązujemy nowe kontakty biznesowe.


Na każde spotkanie zapraszamy eksperta, który prowadzi dla nas krótki warsztat w tematyce związanej z rozwojem własnej firmy.

W drugiej części spotkania jest okazja do tego aby opowiedzieć o sobie, przedstawić swoją firmę, nawiązać nowe kontakty biznesowe.


To już 35 spotkanie Rozwijalni Kobiet w Poznaniu!

Czeka Cię ciekawy warsztat, który pomoże Ci rozwinąć biznesowe skrzydła + networking w miłym towarzystwie:-)


Nie może Cię zabraknąć!

Anna Diller

WARSZTAT POPROWADZI DAWID ŁASIŃSKI


Dawid Łasiński – nauczyciel chemii w Zespole Szkól im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. W lutym 2017r. stworzył postać Pana Belfra (www.panbelfer.pl) – nauczyciela z Internetów. 


Jego Fanpage ma ponad 9000 polubień, profil na Instagramie obserwuje ponad 1700 fanów, a kanał na YT “Pan Belfer” subskrybuje ponad 38 000 osób. Finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019. Jako jeden z trzech najbardziej innowacyjnych nauczycieli w Polsce, został zaproszony w 2018 roku przez Microsoft, do udziału w międzynarodowej konferencji edukatorów “Educator Exchange” w Singapurze. 


Pasjonat zastosowania nowoczesnych technologii w edukacji. Twórca projektu CoolturalnaTV – Młodzieżowa Telewizja Kulturalna Gminy Czerwonak. Założyciel i administrator bloga wymiany doświadczeń dla nauczycieli chemii (www.chemiawszkole.pl). 

Uważa, że bardzo ważnym elementem wzmacniającym jakość edukacji jest nowoczesny marketing oraz budowanie marki osobistej nauczyciela.


TYM RAZEM W RAMACH SPOTKANIA ZAPRASZAMY NA WARSZTAT "JAK YOUTUBE MOŻE POMÓC W PROMOWANIU TWOJEJ FIRMY?"

 

Ponad 70% klientów w USA twierdzi, że treść video jaką zobaczyli w internecie, miała wpływ na ich decyzję zakupową. 

Badania pokazują, że 80% ruchu w internecie generuje treść video. Są to reklamy, transmisje na żywo, filmy na platformach VOD, treści edukacyjne i wiele, wiele innych materiałów.

W 2015 roku stworzenie własnego, dobrej jakości materiału video, było dość trudne i często wiązało się ze sporymi nakładami finansowymi. Dziś jesteś w stanie nagrać, zmontować i opublikować dobry materiał video wyłącznie z wykorzystaniem własnego smartphona.

A dlaczego YouTube? Kolejne badanie pokazuje, że wyszukiwarka w YouTube jest drugą najczęściej wykorzystywaną wyszukiwarką na świecie. A która jest pierwszą? Oczywiście Google, które jest właścicielem YouTube. 


Czy chcesz wiedzieć, jak YouTube może pomóc w promocji Ciebie i Twojej firmy w sieci? 

Jak zacząć i ile to kosztuje? 

Czujesz, że sporo tracisz bo jeszcze nie wykorzystujesz treści video w swoim biznesie?


Zapraszam na swoją prelekcję w trakcie której powiem Ci, dlaczego warto i od czego należy zacząć. Dokąd może Cię to doprowadzić? Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz �


Do zobaczenia

Dawid Łasiński – Pan Belfer

Bilety

Bilet 1 os - 99 zł

Bilet 2 os 179 zł


W cenie:

- 1,5h warsztat

- 1h networking

 - przerwa kawowa z

poczęstunkiem

- konkurs z nagrodami

18.00 Powitanie

18.10 Autoprezentacja

18.40 Warsztat 

20.10 Przerwa networkingowa

20.40 Networking

21.20 Losowanie nagród

21.30 Zakończenie


Agenda

GALERIA POLSKIE MEBLE

al. Solidarności 34

61-696 Poznań

Miejsce


+48

Uwaga!

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się przez formularz kontaktowy i dokonać wpłaty na konto 37 1050 1520 1000 0092 3977 0275. Cena biletu 1 osobowego - 99 zł, 2 osobowego - 179zł


W tytule należy podać: Rozwijalnia Kobiet Poznań, datę spotkania oraz imię i nazwisko. Wpisanie na listę uczestników następuje po zaksięgowaniu płatności na koncie. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Rano miałam ochotę niczym słodki zwierzak zwinąć się w kulkę. Codzienny natłok obowiązków przywiązywał mnie do komputera od kilku dni.  
Teraz siedzę na Rozwijalni Kobiet i czuję, jak mój wewnętrzny zwierz budzi się i prostuje, a sznury pękają. Rozwój pasji, talentów i przyjaźni - tutaj to się dzieje naprawdę.

(Sylwia Błach, blogerka modowa, programistka)

...
Opinie uczestniczek
Ania Diller wierzyła w Rozwijalnię Kobiet i kobiety, które przychodziły na spotkania, poczuły, że to jest miejsce, by oswoić się ze swoimi nieśmiałymi marzeniami.  
I teraz z zachwytem patrzę na rozpostarte skrzydła Rozwijalni i odwagę kobiet, które kochają się tu spotykać, zdobywać wiedzę, wymieniać się doświadczeniem.
Te spotkania rodzą magię...

Anna Gidaszewska, copywriterka
Ogromnie się cieszę, że zdecydowałam się na spotkania Rozwijalni. Spotykanie kobiet, które chcą się rozwijać, pragną zmian i żyją po swojemu to najcudowniejsze uczucie na świecie. 
Dzięki takim spotkaniom rano wiem, że marzenia nie mają horyzontów!!! dzięki Ania �

(Joanna Gacek-Sroka, PROPS)


...
Najlepsza energia do rozwijania skrzydeł:)

Towarzystwo kreatywnych kobiet plus dawka wiedzy i możliwość uzyskania odpowiedzi praktycznie na wszystkie pytania związane z rozwijaniem biznesu.
Nowe znajomości i współprace powodują, że rzeczywiście Rozwijalnia uzależnia....

Daria Olzacka, kobieca fotografka

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
tel. 504-366-789