Rozwijalnia Kobiet w Poznaniu 22.10

- Prowadzisz własny biznes?

- Szukasz motywacji do działania?

- Chcesz coś zmienić w swoim życiu?

- Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe?

Rozwijalnia to miejsce dla Ciebie


Spotykamy się raz w miesiącu: motywujemy, inspirujemy, dzielimy się doświadczeniami związanymi z prowadzeniem własnej firmy, nawiązujemy nowe kontakty biznesowe.


Na każde spotkanie zapraszamy eksperta, który prowadzi dla nas krótki warsztat w tematyce związanej z rozwojem własnej firmy.

W drugiej części spotkania jest okazja do tego aby opowiedzieć o sobie, przedstawić swoją firmę, nawiązać nowe kontakty biznesowe.


To już 33 spotkanie Rozwijalni Kobiet w Poznaniu!

Czeka Cię ciekawy warsztat, który pomoże Ci rozwinąć biznesowe skrzydła + networking w miłym towarzystwie:-)


Nie może Cię zabraknąć!

Anna Diller

TYM RAZEM W RAMACH SPOTKANIA ZAPRASZAMY NA WARSZTAT "JAK SKUTECZNIE REALIZOWAĆ SWOJE BIZNESOWE CELE?"


Na rynku jest dużo kursów oraz podręczników do wyznaczania celów. Jednak prawda jest taka, że większość osób nie osiąga swoich marzeń. Smutne, ale prawdziwe. Wiesz dlaczego? Jest wiele powodów.

Wymienię TRZY: 

1. Większość osób nie ma wyznaczonych celów!

Wszyscy o tym słyszymy, ale tego nie robimy. Bieżące obowiązki powodują, że nasze cele sprowadzają się do absolutnego MINIMUM. Jeśli nie masz spisanych min. 50 celów - potrzebujesz tego spotkania!


2. Ludzie nie wiedzą od czego zacząć! 

Nawet jeśli wiesz gdzie chcesz być w przyszłości z życiem lub biznesem, ale nie wiesz w jakim miejscu jesteś obecnie - nigdzie nie zajedziesz. Jeśli nie masz profesjonalnego podsumowania porażek i sukcesów - potrzebujesz tego spotkania!


3. Nie mają życiowej strategii! 

Zanim zbudujesz swoją biznesową strategię - zbuduj swoją życiową strategię. Nie możesz mieć szczęśliwego życia jeśli skupiasz się tylko na jednej sferze - biznesie. Jeśli nie wiesz jak znaleźć prawdziwy balans i rozwijać wszystkie sfery życia równocześnie - potrzebujesz tego spotkania!


Na spotkaniu poznasz kompletny i sprawdzony system osiągania WIELKICH CELÓW w życiu i biznesie. Zobaczysz jak w ciągu kilku najbliższych lat osiągnąć to, co innym zajmuje całe życie. W życiu chodzi o REZULTATY, a nie puste obietnice. 

WARSZTAT POPROWADZI - DARIUSZ MIETLICKI

Z zawodu nauczyciel języka angielskiego, przedsiębiorca, mąż i ojciec trójki dzieci. Przez ostatnią dekadę szukał swojego miejsca w życiu - od pracy na etacie, poprzez korporację, biznes, marketing sieciowy i franczyzę. 


Twórca programu motywacyjnego DariuszMotywuje, szkoły językowej 3WAY, współtwórca projektów Bliżej Europy, współwłaściciel marki PaulBunyan oraz sieci sklepów internetowych w branży wellness. 


Występuje na scenach przed tysięczną publicznością ucząc w prosty sposób praktycznych metod osiągania sukcesów w życiu. Uczył się m.in. u Donald Trump, Darren Hardy, Brian Tracy, Paul Zane Pilzer, T. Harv Eker, Antoni Blikle. Zrozumiał, że sukces nie jest czymś za czym się goni, ale czymś co się przyciąga do siebie poprzez to kim się stajesz.


Więcej informacji na temat Dariusza znajdziesz na www.DariuszMotywuje.pl

Bilety

Bilet 1 os - 99 zł

Bilet 2 os 179 zł


W cenie:

- 1,5h warsztat

- 1h networking

 - przerwa kawowa z

poczęstunkiem

- konkurs z nagrodami

18.00 Powitanie

18.10 Autoprezentacja

18.40 Warsztat 

20.10 Przerwa networkingowa

20.40 Networking

21.20 Losowanie nagród

21.30 Zakończenie


Agenda

HOTEL LAVENDER

ul. Leszczyńska 13

61-115 Poznań

Miejsce


+48

Uwaga!

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się przez formularz kontaktowy i dokonać wpłaty na konto 37 1050 1520 1000 0092 3977 0275. Cena biletu 1 osobowego - 99 zł, 2 osobowego - 179zł


W tytule należy podać: Rozwijalnia Kobiet Poznań, datę spotkania oraz imię i nazwisko. Wpisanie na listę uczestników następuje po zaksięgowaniu płatności na koncie. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Rano miałam ochotę niczym słodki zwierzak zwinąć się w kulkę. Codzienny natłok obowiązków przywiązywał mnie do komputera od kilku dni.  
Teraz siedzę na Rozwijalni Kobiet i czuję, jak mój wewnętrzny zwierz budzi się i prostuje, a sznury pękają. Rozwój pasji, talentów i przyjaźni - tutaj to się dzieje naprawdę.

(Sylwia Błach, blogerka modowa, programistka)

...
Opinie uczestniczek
Ania Diller wierzyła w Rozwijalnię Kobiet i kobiety, które przychodziły na spotkania, poczuły, że to jest miejsce, by oswoić się ze swoimi nieśmiałymi marzeniami.  
I teraz z zachwytem patrzę na rozpostarte skrzydła Rozwijalni i odwagę kobiet, które kochają się tu spotykać, zdobywać wiedzę, wymieniać się doświadczeniem.
Te spotkania rodzą magię...

Anna Gidaszewska, copywriterka
Ogromnie się cieszę, że zdecydowałam się na spotkania Rozwijalni. Spotykanie kobiet, które chcą się rozwijać, pragną zmian i żyją po swojemu to najcudowniejsze uczucie na świecie. 
Dzięki takim spotkaniom rano wiem, że marzenia nie mają horyzontów!!! dzięki Ania �

(Joanna Gacek-Sroka, PROPS)


...
Najlepsza energia do rozwijania skrzydeł:)

Towarzystwo kreatywnych kobiet plus dawka wiedzy i możliwość uzyskania odpowiedzi praktycznie na wszystkie pytania związane z rozwijaniem biznesu.
Nowe znajomości i współprace powodują, że rzeczywiście Rozwijalnia uzależnia....

Daria Olzacka, kobieca fotografka

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
tel. 504-366-789